Metoda Rezonansu Indywidualnego

Ocena użytkowników: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive
 

Moim nauczycielem jest Igor Ogorodnyk – autor metody Terapia Rezonansem Indywidualnym – „Metoda rezonansu indywidualnego powstała w rezultacie wieloletnich poszukiwań odpowiedzi na liczne problemy ze zdrowiem, których przyczyna nie jest rozpoznawalna w sposób konwencjonalny”.
Prekursorką tej metody była dr. Hulda Clark – biolog z wykształcenia, naturopatka (terapeutka), która odkryła wpływ pasożytów oraz chemikaliów i toksyn na człowieka i na zmiany zachodzące w jego organizmie.
Wystarczy sięgnąć po dobry podręcznik o parazytologii (z gr. parasitos – współbiesiadnik, logos – nauka) – nauka zajmująca się badaniem pasożytów i pasożytnictwa w przyrodzie], gdzie dowiesz się, że pasożyty powodują raka, zaburzenia jelitowe, uszkodzenia wątroby i nerek, jak również wiele innych chorób.  
Hulda Clark pracowała na zapperach, które tylko częściowo niszczyły patogeny lub je wyciszały na pewien okres czasu. Igor Ogorodnyk poszedł dalej. Po wieloletnich badaniach, eksperymentach, konsultacjach, szkoleniach i warsztatach znalazł metodę na skuteczną zmianę biochemiczną patogenów – zakłócenie ich metabolizmu – jest to Metoda Rezonansu Indywidualnego. W wyniku tych poszukiwań doszedł do wniosku, że im wyższa częstotliwość, a jednocześnie mniejsza długość fali, tym bardziej w mniejszych strukturach można wywołać rezonans. Oddziałuje wtedy na głębszym poziomie, co z kolei prowadzi do wyższej efektywności terapii.

„…Na przykład, częstotliwość w zakresie megahercowym może zakłócić procesy metaboliczne u kilku gatunków glist jednocześnie, łącznie z ich larwami i jajami oraz stymulować ogólną odporność i przyspieszyć wydalanie nagromadzonych toksyn z organizmu. Oprócz tego osoba po terapii taką częstotliwością czuje się dużo lepiej i nie narzeka na ból głowy czy dyskomfort w ciele. Większość osób podczas i bezpośrednio po zabiegu nie odnotowuje żadnych zmian, a dopiero po kilku dniach zauważa, że stare bóle i dolegliwości wycofują się i powoli znikają.
Pozytywne zmiany w całym organizmie po takiej terapii potwierdzają mikroskopowe badania żywej kropli krwi, które przeprowadzane były wielokrotnie w Kijowskim Instytucie Bionanotechnologii w 2014 roku. Na zamieszczonych zdjęciach widać jak zmienia się stan krwi u pacjenta po serii zabiegów Medodą Rezonansu Indywidualnego.

Pacjent K.H.П. (chory na raka jelita grubego)

KREW1 stan krwi przed początkiem terapii 19.06.2014 r.

    I po 5 dniach terapii rezonansem indywidualnym –

KREW2– 26.06.2014 (2 dni odpoczynek)
    

Takich przypadków było i jest bardzo dużo, ale najciekawsze jest to, że stan krwi po kilku tygodniach lub miesiącach staje się coraz lepszy dzięki uruchomionym mechanizmom samoregulacji, które będą utrzymywać homeostazę w równowadze, co z kolei zwiększy stabilność procesów metabolicznych. W rezultacie następuje częściowe lub pełne samowyleczenie.
Taki efekt można osiągnąć tylko i wyłącznie przy zastosowaniu precyzyjnie dobranej częstotliwości w zakresie megahercowym lub gigahercowym do konkretnego problemu w danym momencie czasu za pomocą Vega-test. Znalezienie właściwej częstotliwości w określonym czasie, pozwala na zsynchronizowanie częstotliwości z rytmami biologicznymi ludzkiego ciała. Powyżej opisana synchroniczność wielokrotnie zwiększa efektywność terapii rezonansowej oraz pozwala osiągnąć szybki i długotrwały efekt…”

czlowiekWe wszystkich procesach życiowych pierwotną siłą jest energia i komunikacja energetyczna, która pozwala na błyskawiczne przekazywanie informacji między strukturami biologicznymi. Można z tego wyciągnąć następujący wniosek: wpływając polem magnetycznym lub bardzo słabym prądem elektrycznym o odpowiedniej częstotliwości, można zmienić polaryzację w strukturach molekularnych i w bardzo krótkim czasie osiągnąć efekt, którego nie da się uzyskać stosując preparaty ziołowe lub chemiczne.
(Igor Ogorodnyk)

 

 

 

 

 

 

O nas

Gabinet Terapeutyczny Vega Test

Terapia Rezonansem Indywidualnym Vega-Test

Metoda rezonansu indywidualnego VegaTest

Najnowsze artykuły

08 styczeń 2018
26 styczeń 2016

Search