REGULAMIN

Ocena użytkowników: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive
 

1. Działalność prowadzona przez Gabinet Terapeutyczny Vega-Test w Bydgoszczy nie stanowi udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej (Dz.U. z 1991 r. Nr 91 poz. 408 z póź.zm.)
2. Świadczone usługi i zabiegi mają charakter zabiegów i terapii z zakresu medycyny naturalnej i nie wymagają specjalnego zezwolenia.
3. Świadczone usługi polegają na identyfikacji i występowania pasożytów (vega-test) ich usuwania metodą biorezonansu magnetycznego. Zabiegi te nie zastępują tradycyjnych kuracji medycznych, jedynie wspomagają.
4. W przypadku wątpliwości, co do stanu zdrowia klienta, wymagane jest zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań na przeprowadzenie zabiegu lub usługi.
   4.a PRZECIWWSKAZANIA
    • obecność rozrusznika serca lub innego urządzenia elektrycznego w ciele,
    • okres ciąży,
    • stan ostrego pobudzenia psychicznego oraz przyjmowanie leków antydepresyjnych,
    • ostre zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego,
    • otwarte rany na dłoniach (w miejscach badania),
    • stan upojenia alkoholowego lub narkotycznego.
5. Za ewentualne niepożądane skutki dla zdrowia, zagrożenie życia lub inne skutki wynikające z niniejszego regulaminu lub podanie przez klienta stanu zdrowia niezgodnego ze stanem faktycznym, Gabinet nie ponosi odpowiedzialności.
6. Gabinet Terapeutyczny Vega-Test w Bydgoszczy zastrzega sobie prawo odmowy wykonania usługi lub zabiegu w przypadku podejrzenia nieodpowiedniego stanu zdrowia klienta, co wyklucza przeprowadzenie usługi.

O nas

Gabinet Terapeutyczny Vega Test

Terapia Rezonansem Indywidualnym Vega-Test

Metoda rezonansu indywidualnego VegaTest

Najnowsze artykuły

08 styczeń 2018
26 styczeń 2016

Search