Ocena użytkowników: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive

1. Działalność prowadzona przez Gabinet Terapeutyczny Vega-Test w Bydgoszczy nie stanowi udzielania świadczeń zdrowotnych w rozumieniu ustawy z dnia 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej (Dz.U. z 1991 r. Nr 91 poz. 408 z póź.zm.)
2. Świadczone usługi i zabiegi mają charakter zabiegów i terapii z zakresu medycyny naturalnej i nie wymagają specjalnego zezwolenia.
3. Świadczone usługi polegają na identyfikacji i występowania pasożytów (vega-test) ich usuwania metodą biorezonansu magnetycznego. Zabiegi te nie zastępują tradycyjnych kuracji medycznych, jedynie wspomagają.
4. W przypadku wątpliwości, co do stanu zdrowia klienta, wymagane jest zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań na przeprowadzenie zabiegu lub usługi.
   4.a PRZECIWWSKAZANIA
    • obecność rozrusznika serca lub innego urządzenia elektrycznego w ciele,
    • okres ciąży,
    • stan ostrego pobudzenia psychicznego oraz przyjmowanie leków antydepresyjnych,
    • ostre zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego,
    • otwarte rany na dłoniach (w miejscach badania),
    • stan upojenia alkoholowego lub narkotycznego.
5. Za ewentualne niepożądane skutki dla zdrowia, zagrożenie życia lub inne skutki wynikające z niniejszego regulaminu lub podanie przez klienta stanu zdrowia niezgodnego ze stanem faktycznym, Gabinet nie ponosi odpowiedzialności.
6. Gabinet Terapeutyczny Vega-Test w Bydgoszczy zastrzega sobie prawo odmowy wykonania usługi lub zabiegu w przypadku podejrzenia nieodpowiedniego stanu zdrowia klienta, co wyklucza przeprowadzenie usługi.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

DSC 0225

Nazywam się Alina Godziątkowska – ukończyłam kursy testowania za pomocą elektropunktury (teoria i praktyka) metodą Vegatestu i ciągle doskonalę swoje umiejętności i wiedzę. Moim nauczycielem jest Igor Ogorodnyk – autor metody Terapia Rezonansem Indywidualnym – „Metoda rezonansu indywidualnego powstała w rezultacie wieloletnich poszukiwań odpowiedzi na liczne problemy ze zdrowiem, których przyczyna nie jest rozpoznawalna w sposób konwencjonalny”.

 

 

badanie1Aparatura, na której pracuję, posiada analogowy selektor medyczny zawierający ponad 60 000 markerów. Selektor ten pozwala na testowanie całego organizmu pod kątem obciążeń pasożytniczych, geopatycznych, chemicznych… aż po chromosomy i DNA. Wykonany jest z elektronicznych kopii oryginalnych materiałów biologicznych, zapisanych w układzie scalonym. Jest to najwierniejsza kopia oryginalnych tkanek i dlatego test z zastosowaniem tego selektora ma wysoki stopień wiarygodności. Unikalna aparatura diagnostyczna Vega-Test, którą się posługuję, pozwala na wczesne wykrycie problemu zdrowotnego i wyeliminowanie z naszego ciała toksycznych substancji chemicznych i pasożytów.
Sprzęt, stosowany w moim gabinecie, posiada certyfikaty zgodności z wymogami bezpieczeństwa UE.

 

 

 

terapia1Generator podłączony do komputera – po odpowiednim zapisaniu programu, przekazuje właściwe częstotliwości poprzez trzymane w rękach pałeczki mosiężne oraz również mosiężne płytki, na których stawiamy bose stopy.

O nas

Gabinet Terapeutyczny Vega Test

Terapia Rezonansem Indywidualnym Vega-Test

Metoda rezonansu indywidualnego VegaTest

Najnowsze artykuły

08 styczeń 2018
26 styczeń 2016

Search