O mnie i gabinecie

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

DSC 0225

Nazywam się Alina Godziątkowska – ukończyłam kursy testowania za pomocą elektropunktury (teoria i praktyka) metodą Vegatestu i ciągle doskonalę swoje umiejętności i wiedzę. Moim nauczycielem jest Igor Ogorodnyk – autor metody Terapia Rezonansem Indywidualnym – „Metoda rezonansu indywidualnego powstała w rezultacie wieloletnich poszukiwań odpowiedzi na liczne problemy ze zdrowiem, których przyczyna nie jest rozpoznawalna w sposób konwencjonalny”.

 

 

badanie1Aparatura, na której pracuję, posiada analogowy selektor medyczny zawierający ponad 60 000 markerów. Selektor ten pozwala na testowanie całego organizmu pod kątem obciążeń pasożytniczych, geopatycznych, chemicznych… aż po chromosomy i DNA. Wykonany jest z elektronicznych kopii oryginalnych materiałów biologicznych, zapisanych w układzie scalonym. Jest to najwierniejsza kopia oryginalnych tkanek i dlatego test z zastosowaniem tego selektora ma wysoki stopień wiarygodności. Unikalna aparatura diagnostyczna Vega-Test, którą się posługuję, pozwala na wczesne wykrycie problemu zdrowotnego i wyeliminowanie z naszego ciała toksycznych substancji chemicznych i pasożytów.
Sprzęt, stosowany w moim gabinecie, posiada certyfikaty zgodności z wymogami bezpieczeństwa UE.

 

 

 

terapia1Generator podłączony do komputera – po odpowiednim zapisaniu programu, przekazuje właściwe częstotliwości poprzez trzymane w rękach pałeczki mosiężne oraz również mosiężne płytki, na których stawiamy bose stopy.

O nas

Gabinet Terapeutyczny Vega Test

Terapia Rezonansem Indywidualnym Vega-Test

Metoda rezonansu indywidualnego VegaTest

Najnowsze artykuły

08 styczeń 2018
26 styczeń 2016

Search